Hakkımızda

 

Her Nisan ayında İstanbul'u teslim alan erguvan ağaçlarının rengi, yılın her döneminde hatırlanmak isteyen müşterilerimize hizmet için kurduğumuz Gösteri'nin ilham kaynağı oldu.

Erguvan (ve Mor), antik çağlardan bu yana, boya olarak elde edilmesi en zor renklerden biri ve bu nedenle ancak zenginlerin, soyluların giysilerinde bulunabiliyordu. Belki de bu nedenle Doğu Roma imparatorları, imparatorluk rengi olarak erguvanı seçmişti.
Erguvan, aynı zamanda özellikle Boğaziçi'ni bir anda cennetten bir köşeye çeviren erguvan agacı çiçeklerinin rengidir ve bu yönüyle Istanbul'u dünya çapında benzersiz kılar.
Yalnızca belirli dönemlerde değil, yılın her gününde, müşterileriyle iletişimini canlı tutmayı amaçlayan müşterilerimiz için biraraya geldik. Hediye olarak dağıtılacak ürünlerin sorumluluğu daha hassas olduğunun bilincindeyiz.
Amacımız, seçkin ürünler ve rekabetçi fiyatlarla yıl boyu gösteriye devam edebilmenizi sağlamak. Siz hatırlandıkça satışlarınız, marka bilinirliğini artacak ve geleceğiniz güvenceye alınacak.
Yurtiçi ve yurtdışı bağlantılarımızla, trend ürünleri ilk olarak sunmayı hedefliyoruz.
Neler yaparız?

Müşterilerinizin, işbirlikçilerinizin aklında kalacak, kullanışlı proje bazlı promosyonlar geliştirir, üretiriz. Promosyon ve matbaa işlerinizi güvenilir tek firmadan sipariş edebileceğiniz çözüm ortağınız oluruz.

 

Nasıl sipariş verebilirim?

Telefon veya mail ile bize ulaşarabilirsiniz. En kısa sürede istemiş olduğunuz promosyonlarla ilgili sizi bilgilendiririz.

 

Neredeyiz?

Esenyurt'ta 5.000 m2 kapalı alanımızda tasarım, üretim, baskı ve showroomumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

Rengimizi ''Erguvan''dan aldık...